Ігор Гаврилюк, співак з романтичною душею, народився на західній Україні, у мальовничому місті Тернополі,  де мешкають роботящі, щирі люди і розкинувся великий та чудовий став, квітучі парки та пам’ятки архітектури. В такому чудовому місті неможливо не закохатись у музику.  Тому ще у дитячі роки, володіючи абсолютним слухом, Ігор почав опановувати гру на скрипці. Згодом закінчив музичну школу, а пізніше –  музичне училище по класу вокалу, після чого вступив у Музичну Академію на вокальний факультет, яку успішно закінчив зі спеціальністю  оперний та камерний спів, викладач вокалу. Згідно оцінки професури Музичної Академії  Ігор Гаврилюк володіє лірико-драматичним, героїчним тенором широкого діапазону. Завдяки чому своїм співом Ігор занурює слухача у саму глибину музичного твору, творчо інтерпретуючи стиль, жанр і форму самого твору.  Артистичність та сценічна фактура співака дозволяє йому досконало  донести до слухача як академічні, так і естрадні твори. Своїм талантом Ігор Гаврилюк підкорив серця шанувальників не лише Тернопільської області та України в цілому, йому щиро і запально аплодували у Польщі та  Угорщині, у Франції та Німеччині, у Португалії та Іспанії, у Люксембургу, Америці та Канаді.
     Ще з дитячих років Ігор приймав участь  і неодноразово займав високі призові місця у багатьох всеукраїнських конкурсах та фестивалях  таких  як «Твоя зоря», «Анна-Марія і друзі», «Зустріч друзів», «Крила України»,  «Доля»,  «Пісенний вернісаж», «На хвилях «Світязя», радіофестиваль  «Пісня року», «Прем’єра пісні», «Доміно».  А також займав призові місця на міжнародних конкурсах оперного співу таких як «Ківаніс» та конкурс ім.  С. Людкевича, що проводяться  у м. Торонто (Канада).
     Під час навчання в Музичній Академії, Ігор Гаврилюк стажувався в Королівській Консерваторії у м. Торонто (Канада). Там він виконав головну партію Тараса Шевченка в опері  Г. Майбороди «Тарас Шевченко».  А також приймав участь більш як в 50 концертах на сценах найбільших концертних залів Торонто, Оттави, Монреаля, Ошави,  Брамптона.
     На Україні Ігор Гарвилюк неодноразово виступав у Львівському театрі опери та балету де виконував головні партії. А саме: партію Пауліно в опері «Таємний шлюб», та партію Андрія в опері «Запорожець за Дунаєм». Також неодноразово  виступав на сцені Національного палацу «Україна» (м.Київ).  Ігор нагорождений багатьма почесними відзнаками за внесок в культурний розвиток України.  Він неодноразово самотужки організовував та проводив свої сольні концерти у рідному місті Тернополі  в палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса.
     Ігор Гаврилюк  працює на одній сцені з такими артистами як Василь Зінкевич, Ніна Матвієнко, Іван Попович, Олександр Пономарьов, Оксана Пекун, гурт «Піккардійська терція», Фемі  Мустафаєв, Володимир Гурець , та  з іншими талановитими людьми.
     Репертуар  Ігора налічує більш як 50 арій, 40 романсів, 80 народних пісень, а також близько 30-ти естрадних  пісень,  які народились у співпраці  з такими чудовими поетами та композиторами,  як  О. Злотник , Ю. Рибчинський, М. Мозговий,  П. Дворський, С. Галябарда, С. Сірий,  А. Мельник,  С. Лазо, М. Гаденко, А. Матвійчук.
    На сьогоднішній день Ігор Гаврилюк працює у Тернопільській обласній філармонії на посаді соліста-вокаліста. А також викладає вокал.